Po smrti otca prišla Dara Rolins o ďalšiu dôležitú osobu v živote. Chorobe podľahla jej manažérka a kamarátka.

Manažérka a kamarátka Eva Skallová († 36) prehrala svoj boj s rakovinou. Dara s ňou bola okrem pracovného kontaktu aj vo veľmi blízkom kamarátskom vzťahu a stretávali sa aj spolu so svojimi dcérami. Po Eve zostala dcérka Charlotte (8), ktorá je rovnako stará ako dcéra Rolins. Dievčatko si vezme k sebe pravdepodobne exmanžel Skallovej.

Mame sa kraasne??:)….

Fotka uverejnená používateľom Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Dara nesie smrť svojej milovanej kamarátky veľmi ťažko. Smutne prehovorila o posledných chvíľach, ktoré spolu strávili aj s ich dcérami. Zaspomínala si na aplikáciu v mobile, s ktorou sa vtedy zabávali. Fotografie spojili ich tváre spolu s tvárami detí. “Takto budú tie naše kozy vypadať. Bojím sa, že ja to už neuvidím,” hovorí o slovách Skallovej speváčka. Dara jej vtedy na to s nadhľadom a pohotovo odpovedala: “To stopro nie. Koza si ty. Lotinka by sa nikdy nevyholila.” Bohužiaľ, Skallová mala pravdu a na svoju dcéru bude dohliadať už iba zhora.

Rolins nevie nájsť správne slová na to, aby vyjadrila, ako sa teraz cíti. Hovorí, že všetko, čo teraz napíše, sa jej zdá trápne. “Je mi hrozne. Hrozne mi chýba. Môj otec zbožňoval Evinku. Sú hore spolu. A pijú víno,” dodala smutná speváčka.

Foto: Instagram