Možno ste o tom ani nevedeli, no Dara Rolins spolupracuje na hudbe aj s mladými kubánskymi spevákmi kapely F-Cuba. Pracovná návšteva ostrova slobody sa vyplatila, ich pesničky počuť nielen v hitparáde, ale aj na každej poriadnej párty!

 

Dara Rolins je hviezdou nielen na Slovensku a v Česku, ale už aj v ďalekom Karibiku. Vďaka spolupráci s mladými kubánskymi hudobníkmi F-Cuba valcuje hitparády na ostrove slobody. Pesničky s názvom La Cosquillita a Me Muero Contigo sa stali hitmi, ktoré počuť na každej dobrej kubánskej párty.

Je jasné, že pracovná cesta na Kubu sa Dare naozaj vydarila a dve skladby sú výsledkom dobre odvedenej práce. Úspech na Kube Daru nesmierne teší a to najmä preto, že chlapci z F-Cuba získali ocenenie, ktoré je niečo podobné ako kubánske Grammy za Nováčika roka 2017. Hit Me muero contigo sa stal dokonca najhranejšou skladbou kubánskych hitparád za rok 2017, čo hudobníci vôbec neočakávali. Naša popová diva sa tak môže pýšiť tým, že je novou karibskou hviezdou. Čo hovoríte na tieto dve skladby? Prebúdzajú aj vo vás chuť do tanca? 🙂

Zdroj/Foto: Youtube/Facebook