Dara Rolins sa od rozchodu s raperom Patrikom “Rytmusom“ Vrbovským dostala pod paľbu otázok ohľadom jej súkromného života. Mnohí neverili, že by speváčka ostala dlho na ocot, keďže by svojou vizážou pokojne zatienila aj mladšie ročníky. Napokon sa dočkala a môže sa pochváliť novým vzťahom!

Dara Rolins a Rytmus oznámili rozchod v januári 2018, pričom malo ísť o vzájomné odcudzenie. Kým raper našiel teplo domova v náručí Jasminy Alagič, speváčka sa k svojmu milostnému životu vyjadrovala len nerada. Viac ako tri roky sa po jej boku neobjavil žiadny oficiálny partner. Až doteraz!

49-ročná blondínka totiž už viac ako pol roka tvorí pár s historicky najúspešnejším českým futbalistom Pavlem Nedvědom. ,,Áno, je to pravda, od leta sa prepojili pracovné aj príjemnejšie povinnosti v Taliansku,“ priznala pre český portál Super.cz nadšená speváčka, pričom dodala, že nejde o žiadny krátky románik.

Popová diva však nechcela prezradiť ďalšie detaily ich vzťahu, keďže by si novú lásku rada užila v súkromí. ,,Nehnevajte sa, ale viac sa zverovať nechcem. Sme šťastní, že sa nám podarilo nechať si to tak dlho pre seba a vlastne po prvý raz v živote prežiť tie najkrajšie začiatky vzťahu len vo dvojici, bez publika a asistencie médií,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: IG/pavelnedved11official, dararolins_vermi