Od rozchodu Dary a Rytmusa ubehol nejaký čas a Rytmus už hľadá svoje šťastie u inej. Zatiaľ čo nešetrí chválu na svoju novú lásku Jasminu Alagič, Dara sa tomu musí iba prizerať. Teraz však prehovorila ona.

Napriek tomu, že to popierali, rapper Rytmus a moderátorka SuperStar Jasmina, svoj vzťah už nedokázali a možno nechceli dlho skrývať a vyšli postupne s pravdou von. Môže sa zdať, že to robili aj z úcty k Rytmusovej dlhoročnej a teraz už bývalej priateľke Dare. No momentálne si užívajú jeden druhého a dávajú to najavo aj na sociálnych sieťach.

Posledný Rytmusov príspevok však otriasol nielen fanúšikmi Dary, ale pravdepodobne aj speváčkou samotnou.

Rytmus totiž Jasminu zobral do Benátok na jej narodeniny a k fotke na Instagrame nezabudol dopísať úprimné vyznanie. “Toto moje dievčatko fajnové dnes oslavuje 29 rôčkov. To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil a behom minúty som cítil, že si… ♥♥♥ Všetko najlepšie ljubav @jasmina_alagic”. Napriek tomu, že väčšina Rytmusových fanúšikov komentovala príspevok pozitívne, našli sa aj takí, ktorí napísali niečo ako: “Toto sme už tuším počuli.” Čo mala byť zrejme narážka na lásku k Dare.

Dara sa po pár hodinách rozcítila na svojom Instagrame a napísala: “Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz, v dospelom veku. Ten život si nedá pokoj:). Keď stojíte nohami pevne na zemi, resp. keď máte pomyselný bezpečnostný pás, stojí nás to – jak spievam v jednej pesničke iba “občas mierny stres a chaos, keď životom chceme bez zranenia prejsť”. TO totiž asi bez toho ani možné nie je. Keby to občas nepichlo u srdca, ani nevieme, že ho máme, čo?:) ♥ Majte krásny večer, d.” Fanúšikovia si hneď vydedukovali, že hovorí o Rytmusovi a dali najavo, že stoja pri nej.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram