Jedna z našich najznámejších speváčok sa rozhodla vymeniť chladné počasie Slovenska za teplé lúče krásneho Bali. Dara Rolins v tomto raji strávila až mesiac a jej snímky prezrádzajú, že opäť prežíva šťastné obdobie.

[sociallocker]Obľúbená 44-ročná hudobná tvár si v posledných mesiacoch prežívala ťažké obdobia, kedy sa vyrovnávala so stratou dvoch najdôležitejších ľudí vo svojom živote. Jej milovaný otec a najbližšia priateľka Eva Skallová, ktorá podľahla zákernej rakovine, sa pobrali na večný odpočinok. Aj napriek tomuto smutnému obdobiu ju jej verní fanúšikovia držali nad vodou a boli tu vždy pre ňu. Dara si ich podporu veľmi vážila a možno aj vďaka tomu má v súčasnosti už dôvod na úsmev. Po profesionálnej stránke sa jej tiež veľmi darilo, naspievala pieseň k slovenskému filmu Všetko alebo nič a v momente sa z neho stal hraný hit.

Dara Rolins rok 2017 začala naozaj originálne a spolu so svojou dcérou Laurou sa vydali do sveta. Dievčence zakotvili na exotickom ostrove, v ktorom si užívali slnko, piesok, pokoj, jedna druhú a neskôr sa k nim pripojil aj Rytmus.

Slovenská hudobníčka bola aj počas svojej vysnívanej dovolenky v neustálom kontakte s okolitým svetom a pravidelne svoj Instagram zásobovala snímkami. Nielenže opäť pôsobila šťastným dojmom, ale ukázala aj svoju dokonalú postavu. Darinke úsmev na tvári naozaj veľmi svedčal!

Foto: Instagram
[/sociallocker]