Zdá sa, že napriek tomu, že sa nedávno v médiách objavili špekulácie o vzťahu Dary Rolins a Rytmusa, si tento spevácky párik žije spoločne bez väčších problémov. No reálne to vyzerá tak, že speváčku Daru dostihla druhá puberta, a tak si zmenila meno. To, ktoré teraz oficiálne nájdete na jej občianke, by ste tam však nečakali!

Dara Rolins, vlastným menom Darina Gambošová, vstúpila do slovenského povedomia už zamlada, keď ešte ako 14-ročná naspievala hit Zvonky štěstí so zlatým slávikom Karlom Gottom. Už vtedy sa rada označovala za Darinku Rolincovú, pričom pri výbere priezviska sa inšpirovala priezviskom svojho nebohého otca. Ten umrel minulý rok na zlyhanie srdca v dôsledku vyčerpania a celkového životného štýlu.

Dara RolinsSpeváčka sa z jeho smrti stále spamätáva, no určite jej v tom pomáha aj jej súčasný partner, Patrik Vrbovský, známy pod umeleckým menom Rytmus. Dvojica spolu býva v pražských Tuchoměřiciach, no ich sídlo lásky nie je tým, do ktorého Dara pôvodne chcela investovať. So svojím bývalým manželom totiž túžila po dome v Mukařove, kvôli ktorému si aj zobrala pôžičku vo výške sedem miliónov českých korún (takmer 300 000 eur). Starú ruinu chcela zrekonštruovať, no keď jej manželstvo s Matejom Homolom nevyšlo, svojho sna sa vzdala a o dom sa viac nestarala.

Dara Rolins a partner RytmusPokúšala sa ho síce predať, no za sumu, ktorú zaň požadovala, ho nikto nekúpil. Podarilo sa jej ho predať až tento rok, keď ho kúpil záujemca za takmer 5 miliónov českých korún (okolo 170 000 eur). Dara teda na dome prerobila obrovské peniaze, no je šťastná, že sa jej podarilo zbaviť minulosti aj takýmto spôsobom.

Dara Rolins a jej diár Rok podľa Dary
Dara sa minulý rok pustila aj do projektu, v ktorom zhotovila diár na vlastný spôsob. V kníhkupectvách ho nájdete pod názvom Rok podľa Dary.

Dlh však nie je všetko, čo hodila spevácka stálica za hlavu. Možno ste to netušili, no známa speváčka sa až do tohto roku oficiálne stále volala podľa svojho rodného mena a priezviska, Darina Gambošová. Tento rok však vykonala dôležité rozhodnutie a meno si navždy zmenila na Daru Rolins.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram