Rozchod najznámejšieho šoubiznisového páru Dary Rolins a Patrika “Rytmusa“ Vrbovského prekvapil širokú verejnosť. Aj napriek tomu, že na verejnosti sa tvárili ako zamilovaná dvojica, v súkromí to tak harmonické nebolo. Po pár týždňoch sa k celej kauze vyjadrila aj samotná speváčka.

Dara prvýkrát po rozchode priznala, že sa snaží mediálnemu tlaku vyhýbať, no nie vždy sa to dá. Bulvár nečíta a negatívne komentáre sa snaží ignorovať. Oboch však rozčuľuje, že sa média snažia nájsť nejakú senzáciu, ktorá by mala byť skutočným dôvodom ich odlúčenia. Rolins však odmieta, že by sa do ich vzťahu zaplietol niekto tretí.

Aj po tom ako sa umelci rozišli, sú stále v kontakte. Obaja sú radi, že aj napriek vymysleným klebetám, sú v pohode. ,,Rešpektujeme sa, vážime si jeden druhého a všetko čo sme spolu prežili,“ s úsmevom uzavrela speváčka v rozhovore pre markizu.sk. Zdá sa, že Rytmus je taktiež zmierený so situáciou, keďže na sociálnej sieti zverejnil video, ktoré adresoval všetkým, ktorí sa snažia rozoberať dôvody ich odlúčenia.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram