Po pomerne krátkom čase od rozchodu Dary Rolins a Rytmusa, sa raper priznal k novému vzťahu s moderátorkou speváckej šou Superstar Jasmínou Alagič. Média samozrejme zaujímalo, ako sa k celej veci postaví obľúbená speváčka, ktorá nakoniec prezradila úplne inú historku zo svojho života.

Po tom ako raper Rytmus a slovenská speváčka Dara Rolins ohlásili rozchod, média ich neustále atakovali s cieľom zistiť skutočný dôvod rozchodu. V posledných dňoch sa blondínka rozhodla poskytnúť rozhovor pre týždenník Instinkt, kde stručne uviedla, že ich vzťah sa jednoducho unavil a postupom času si uvedomila, že potrebuje viac pozornosti a lásky.

Dara si však vzhľadom k poslednému vyjadreniu spomenula na historku, kde dostala toľko pozornosti, že o ňu ani nestála a zároveň toľko sympatie, ktorá ju zaskočila. Pred pár mesiacmi sa totiž speváčka rozhodla ísť do Bratislavy, kde nakúpila darčeky pre dcéru Lauru k Vianociam. Plné auto darčekov zaparkovala pred domom svojich rodičov, no ráno bolo fuč.

Rolins sa v to osudné ráno chystala do rádia za Adelou Vinczeovou, no krádež auta ju donútila zavolať jej, že bohužiaľ nepríde, keďže musí ísť na políciu. Ostrieľaná moderátorka to nenechala iba tak a do etéru povedala výzvu: „Uvedomte si, prosím, páni zlodeji, že Dara má v kufri darčeky pre Lauru. Urobíte niekoľko ľudí nešťastných naraz. Vráťte jej auto prosím.“  

Ukradnuté auto sa nakoniec našlo zaparkované v lese bez poškodenia a na zasneženej kapote bolo prstom namaľované srdiečko. Speváčka priznala, že ju prekvapilo, že svojich obdivovateľov má aj medzi zlodejmi.

Zdroj: pluska.sk, instinkt.sk  |  Foto: Instagram, Facebook