Celé Slovensko sužuje lockdown spojený s masívnym pretestovaním národa, ktoré je sprevádzané mnohými opatreniami. Drvivá väčšina ľudí je tak nútená sedieť doma, pričom je čoraz viac frustrujúce, keď sa ,,niekto“ rozhodne tak trošku provokovať.

Pandémia koronavírusu zúri rovnako v Čechách, ako aj na Slovensku, pričom bezpečnostné opatrenia v boji proti ochoreniu sú podobné. Koncerty majú tak dlhé mesiace stopku, no speváčka Dara Rolins využíva nútenú pauzu na cestovanie.

Nový rok privítala spoločne s dcérou Lolou v Spojených arabských emirátoch a pred pár dňami sa rozhodla vymeniť horúce počasie za poriadnu snehovú nádielku v Tatrách. ,,Vyrazila som si do rozprávky, nadýchnuť sa tatranského vzduchu. Prekrásny deň, keď je vám tak “obyčejne“ dobre,“ napísala na sociálnej sieti.

Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Mnohí fanúšikovia blondínke vyčítali, že nedodržiava nastavené pravidlá, keďže do prírody je možné ísť výhradne v rámci svojho okresu a Dara dokonca žije v Čechách. ,,Že je odo mňa nezodpovedné v tomto období cestovať? To je dosť relatívne s prihliadnutím na to, že nezodpovední môžete byť úplne rovnako doma ako kdekoľvek inde,” bránila sa popová diva, ktorá v zverejňovaní záberov z výletu naďalej pokračovala.

Na jej ,,zasnežené“ fotografie, kde srší úsmevom, napokon zareagovala aj zdravotníčka, ktorá bojuje s ochorením COVID-19 v prvej línií. ,,Výsmech nám, obyčajným ľuďom, len nechápem, prečo ja behám v skafandri na covidovom oddelení a nemôžem ísť na pos*até Morské oko (pozn.red. jazero na Slovensku), ešte aj tam sú policajti. Aha, už viem, som len obyčajný zdravotník pre také celebrity ako vy,“ naložila speváčke nahnevaná žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Dara Rolins, MZ SR, IG/dararolins_vermi