Dara Rolins patrí snáď k najpopulárnejším slovenským speváčkam, pričom sa na hudobnej scéne objavuje už od svojich detských čias. Dodnes búra všetky predsudky o tom, ako by mali vyzerať ženy po štyridsiatke. Dopomáha si však k dokonalosti kozmetickými invazívnymi zákrokmi alebo trávi dlhé hodiny v posilňovni? Konečne to prezradila!

Populárna speváčka sa v priebehu rokov stala ikonou v oblasti hudby i módy. Neustále prekypuje dobrou náladou a zdá sa, že vôbec nestarne, ba naopak. Každým dňom dokazuje, že ani po desaťročiach na hudobnej scéne ešte rozhodne nepatrí do “starého železa“. Mnohí fanúšikovia sa domnievajú, že Dara musí dlhé hodiny trénovať a prísne si strážiť stravu, aby sa mohla pochváliť tehličkami na bruchu.

Sú však aj takí, ktorí veľmi radi kritizujú vzhľad známej blondínky a neodpustia si štipľavú poznámku. Komentáre na adresu ikony boli natoľko časté, že sa mama 11-ročnej Loly rozhodla zareagovať. ,,Veľa ľudí rieši dokola moje telo, postavu. Väčšinou ide o poklony, ale píšu mi aj takí, ktorým prídem “prehnaná” alebo naopak moc vychrtlá, atď. Veď áno, pre všetky názory mám pochopenie, nikomu sa predsa nepáči všetko,“ v úvode vysvetlila Dara.

Diva, ktorá pred pár týždňami oslávila 47. rokov, následne prekvapila priznaním, ktoré rozhodne vyvolá vlnu žiarlivosti. ,,Moje telo je MOJE. Vychádza z toho, čo mi genetika nadelila. A aj keď mi to väčšina z vás stále neverí, nie sú za tým ŽIADNE hodiny driny, moju postavu nemám vydrenú, ako často píšete. Mám jednoducho takú genetiku. Bodka. A áno, osobne to vnímam ako šťastie,“ zverila sa fanúšikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi