Dara Rolins neprišla na pohreb svojho otca. Túto situáciu nezvládla, nechýbali ani nadávky a plač. Navyše sa do nej tvrdo pustili aj fanúšikovia.

[sociallocker]Ako sme vás už informovali, Dara Rolins neprišla na pohreb svojho otca. Zapríčinila to nehoda na ceste, ktorou išla. Na pohreb cestovala z Prahy do Bratislavy a kúsok pred cieľom sa zasekla v zápche. Daru veľmi zobralo, že sa s otcom nestihla rozlúčiť a nechýbali ani nadávky: „Niektoré situácie v živote sú ku*revsky kruté. Nestihla som pohreb svojho otca. 3 hodiny v zápche, 200 metrov od dvoch vybúraných kamiónov, pol hodiny pred Bratislavou. Je mi hrozne,“ sťažovala sa Dara na sociálnej sieti. Pluska.sk priniesla informáciu, že Dara túto situáciu nezvládla.

Kvôli nehode Dara chýbala na pohrebe otca

„Dara sa zrútila. V aute začala veľmi plakať. Chytila ju panika a hystéria, pretože si uvedomila, že sa so svojím otcom nestihne rozlúčiť. Veľmi ju to ranilo. Bol pre ňu všetkým,“ prezradil pre Plusku zdroj z blízkeho okolia Rolins. Našlo sa však veľa fanúšikov, ktorí sa do speváčky tvrdlo pustili a vôbec ju nešetrili. Zhodli sa na tom, že si Dara nemala nechávať cestu na pohreb vlastného otca na poslednú chvíľu. Tvrdili, že mala cestovať aspoň deň vopred a stáť tak pri svojej mame a byť jej oporou. Myslia si, že je nezodpovedná. „Neviem čo bolo prednejšie, že si nešla o deň skôr. Triedna schôdzka? Práca? Partner? Domácnosť? Tréning? Na tejto trase je skoro denne problém. A nechápem zverejňovanie na sociálnej sieti,“ tvrdil jeden z komentárov. Pohreb sa konal v bratislavskom krematóriu. Speváčka bude mať výčitky asi do konca života, že do Bratislavy neprišla o deň skôr. Na pohrebe bola jej mama aj sestra, no Dara ani Rytmus sa ho nezúčastnili.

Zdroj: Facebook, pluska.sk | Foto: Instagram [/sociallocker]