Dara Rolins je nielen úspešná speváčka, ale predovšetkým starostlivá matka dcérky Laury. Po turbulentnom rozchode s raperom Rytmusom jej bolo práve krásne dievčatko najväčšou oporou. Nie sú totiž „iba“ matka s dcérou, no stali sa z nich aj dôverné kamarátky

Už teraz je zrejmé, že 11-ročná Lola sa čoraz viac podobá na svoju slávnu mamu. Stáva sa totiž jej vernou kópiou, a dokonca je omnoho odvážnejšia ako Dara. Speváčka sa totiž najnovšie pochválila nevinnou fotografiou s kávou v ruke. ,,Medzitým, čo Lolinku trápia u zubára, poslala ma upokojiť sa na čerstvý vzduch a kávičku,“ napísala.

Netrvalo dlho a okamžite prišla kritika, no zo strany starostlivého otecka. ,,Nič v zlom, ale keď je moje dieťa u lekára, som s ním,“ zareagovala na príspevok Rolins. Po tejto poznámke vznikla búrlivá diskusia niekoľkých žien, pričom niektoré Daru obhajovali a iné sa do nej pustili.

Celú záležitosť sa snažila uzavrieť Dara, ktorá kritiku zobrala s absolútnym prehľadom. ,,Moje dieťa ma tam nechcelo, vraj pri tom chcú byť s pani doktorkou samy. Ver mi, že ja by som ju najradšej držala za ruku pri všetkom. Ale je to už veľké dievča a rešpektujem jej priestor a potreby,“ dodala.

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi