Dara Rolins schytala kritiku: Kým išla na kávu, jej dcéra bola…!

Dátum:

Dara Rolins je nielen úspešná speváčka, ale predovšetkým starostlivá matka dcérky Laury. Po turbulentnom rozchode s raperom Rytmusom jej bolo práve krásne dievčatko najväčšou oporou. Nie sú totiž „iba“ matka s dcérou, no stali sa z nich aj dôverné kamarátky

Už teraz je zrejmé, že 11-ročná Lola sa čoraz viac podobá na svoju slávnu mamu. Stáva sa totiž jej vernou kópiou, a dokonca je omnoho odvážnejšia ako Dara. Speváčka sa totiž najnovšie pochválila nevinnou fotografiou s kávou v ruke. ,,Medzitým, čo Lolinku trápia u zubára, poslala ma upokojiť sa na čerstvý vzduch a kávičku,“ napísala.

Netrvalo dlho a okamžite prišla kritika, no zo strany starostlivého otecka. ,,Nič v zlom, ale keď je moje dieťa u lekára, som s ním,“ zareagovala na príspevok Rolins. Po tejto poznámke vznikla búrlivá diskusia niekoľkých žien, pričom niektoré Daru obhajovali a iné sa do nej pustili.

Celú záležitosť sa snažila uzavrieť Dara, ktorá kritiku zobrala s absolútnym prehľadom. ,,Moje dieťa ma tam nechcelo, vraj pri tom chcú byť s pani doktorkou samy. Ver mi, že ja by som ju najradšej držala za ruku pri všetkom. Ale je to už veľké dievča a rešpektujem jej priestor a potreby,“ dodala.

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi 

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...