Populárna speváčka Dara Rolins a raper Patrik “Rytmus“ Vrbovský tvoria pár už viac ako šesť rokov. Obaja si skladajú albumy desiatky rokov a hudba sa stala ich živobytím aj obľúbeným hobby. No ich zameranie je odlišné a tak sa niet čo čudovať, že sa na svoje projekty pozerajú inak.

Najznámejší pár v slovenskom šoubiznise má poriadne nabitý program. Rytmus vydal na konci roka 2016 očakávaný album Krstný otec a taktiež sa stal hviezdou koncertu so symfonickým orchestrom. Dara zase po siedmych rokoch vydala album s názvom ETC.

No v období, keď speváčka pracovala na svojich nových piesňach sa neradila so svojím partnerom Patrikom. „Dara mi vôbec neukazuje, čo robí, na čom práve maká. V živote za mnou napríklad neprišla, čo má robiť. Podľa mňa nechce byť ovplyvniteľná. Robí si hudbu dosť podľa seba,“ uviedol pre topky.sk jeden z najlepších raperov na Slovensku.

No úplne opačný prípad je v prípade Vrbovského, ktorý nemá problém ukázať svojej priateľke rozpracované piesne. Chce počuť jej názor a vypočuť si aj iných pohľad na jeho prácu. Dostane tak okamžitú spätnú väzbu, na ktorej si zakladá.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram