Dara Rolins tvorí už niekoľko mesiacov pár s bývalým českým reprezentantom Pavelom Nedvědom. Dvojica sa teší z horúcej lásky, čo pravidelne dokazujú na sociálnych sieťach, avšak zdá sa, že ikonická speváčka stojí nohami stále pevne na zemi. 

Dôkazom je najnovší rozhovor pre Pravda.sk, v rámci ktorého prezradila, či v spojitosti s novým partnerom premýšľa nad manželským zväzkom. I keď by mnohí čakali zamilované ružové okuliare, Rolins šokovala priamosťou a „triezvym“ zmýšľaním.

„Nikdy som túto túžbu nemala a nemám ju ani teraz,“ uviedla narovinu a následne si neodpustila pár priamych slov, aké Nedvěda zrejme nepotešia, „Asi je nezmysel hovoriť, že nikdy sa tak nestane, lebo šak nikdy nehovor nikdy, ale úprimne hovorím, že to nie je jeden z mojich nesplnených snov.“ 

Aby prvé vyjadrenie ohľadom ich spoločnej svadby neboli príliš chladné, Dara svoje slová zmiernila o vysvetlenie. „Nebolo to preto, že by som čakala na toho správneho muža, jednoducho naozaj to nebolo na zozname vecí. Svadba? Nikdy, ani za mlada som sa nevidela v tých dlhých bielych šatách, a teraz už vôbec nie.“ prezrádza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Napokon však česko-slovenská umelkyňa priznala, že dvere pred manželstvom úplne nezatvára. „Stať sa môže čokoľvek, samozrejme, takže nechávam to tematicky otvorené,“ diplomaticky zakončila danú tému, avšak podľa všetkého o svadobných zvonoch v jej prípade nebudeme tak skoro počuť ani pri Nedvědovi.

Zdroj/Video: YouTube/Pravda l Foto: Instagram/dararolins_vermi