Popová ikona Dara Rolins začínala svoju kariéru ešte ako 4-ročné dievčatko, pričom v desiatich rokoch bola z mladej slečny hotová Superstar. Hviezda rozkošnej blondínka vyletela raketovou rýchlosťou a ako sa zdá, dnes má speváčka svoju dvojníčku vo vlastnej dcére Laure (11).

46-ročná speváčka Dara Rolins prešla vo svojej kariére doslova fascinujúcim vývojom. Z nesmelého dievčatka sa postupom času stala suverénna teenagerka, ktorá vypredávala kultúrne domy a následne ikona, ktorá pobláznila československý šoubiznis. Dnes je z malej blondínky uznávaná diva, ktorá naďalej spieva a s láskou vychováva jedinú dcérku Lauru.

Je to len zopár hodín, čo sympatická speváčka zverejnila na sociálnej sieti zopár starých fotografii, ktoré jej poslala kamarátka Andrea. Ako Dara priznala, na konkrétne fotenie si nespomína, no vie, že pochádzajú z leta 1982. „Ale oceňujem 80-kový look, nohavice vytiahnuté až po uši a vôbec, ďakujem mamičke za vychytaný styling,“ napísala k snímkam pobavene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo však neušlo pozorným očiam jej fanúšičiek, na hudobníčku v čase, kedy mala len 9,5 roka, sa priam neuveriteľne podobá jej dcéra Lola. „Už vieme, po kom že je Lola. Celá vy, Darinka!“ napísala jedna z fanúšičiek, pričom istý Bekim sa podelil s vtipnou historkou. „Asi v roku 85-86 somm bol na prázdninách u sesternice Lubice Š. v Bratislave a niekto zvoní za dverami, bola to Darinka. Sesternica šla otvoriť dveee a len sucho odvetila: ‚Von nejdem, mám návštevu z Brna.‘ Pozeral som na to jak puk,“ napísal po rokoch. Tiež máte dojem, že Lola a Dara podobu rozhodne nezaprú?

Dara v roku 1982

Dara s dcérou Lolou

Zdroj: Instagram/DaraRolins_vermi