Dara Rolins to opäť raz vzala za správny koniec a dokázala, aká zymselná vie byť aj vo svojich 44 rokoch. Naša obľúbená hudobná stálica len nedávno “vypustila” na svet svoj nový videoklip k skladbe “Zákon”, v ktorom ako chameleón mení  svoje rafinované outfity, účesy, ba dokonca aj farbu očí!

Najväčšie ovácie však Dara získala za účes, ktorý jej podľa fanúšikov zaistil jednoznačné omladenie. Za všetko môže totiž parochňa, imitujúca dlhé, tmavo hnedé vlasy, ktorá jej naozaj dokonale pristane. Mladistvým účesom tak zvodná ikona zaklincovala dokonalé dielo stylistov, ktorí ju obliekli do úzkych čiernych nohavíc a saka, dômyselne zakrývajúceho jej nahé prednosti. Temperamentná Dara pôsobí v novom videoklipe naozaj úchvatne a mnohí  ju prirovnávajú k americkej hviezde Kim Kardashian. Fanúšikovia jej chytľavú novinku milujú a na adresu svojej obľúbenej speváčky vyslovujú samé superlatívy.

K výzvam nadšených fanúšikov, ktorí ju podnecujú k tomu, aby si blondínka svoje pramene nafarbila na hnedo, dodáva Dara takýto odkaz: “Tak vraj toto a takto:)) !!!?? Brunetka u vás víťazí na plnej čiare ?? – aj u mojej mamy a segry btw:)… Ssssakra… len dúfam, že teraz nemá prísť ten moment, kedy sa očakáva, že sa prefarbím :)) lebo do toho faakt nejdem mami:))))”

Skvelú Daru Rolins v novom videoklipe k skladbe “Zákon” si môžete pozrieť >>> TU <<<

Zdroj: Instagram, Youtube