Slovenská speváčka Dara Rolins je v nabitom pracovnom nasadení, keďže po siedmych rokoch vydala album s názvom ETC. Pred pár hodinami vyšiel jej druhý videoklip k pesničke Posledný pokus, kde spolupracovala so slovenským raperom Egom. No reakcia fanúšikov je prekvapujúca, keďže blonďavá speváčka je to posledné, čo ich zaujímalo.

Talentovaná plavovláska sa teší z nového albumu a neostáva jej nič iné, ako ho propagovať v rádiách či vydaním niekoľkých videoklipov. No zatiaľ, čo prvý videoklip k pesničke Dúha zaznamenal pozitívnu odozvu, v prípade druhého klipu to už také ružové nie je.

Pesnička s názvom posledný pokus si vyslúžila veľké množstvo negatívnych reakcií. ,,Dara by už mala skončiť, nedá sa to počúvať. Album ETC sú vyhodené peniaze,“ napísal jeden z komentujúcich. ,,Nemá to žiadnu šťavu. Všetko na jedno kopyto,“ doplnil komentár ďalší z fanúšikov. Ako to už však býva, zriedka sa stane, že by sa pesnička páčila každému. Samozrejme musíme povedať, že Dara si vyslúžila aj niekoľko pochvál. No pozitívnu odozvu mal predovšetkým Ego, ktorého fanúšikovia priam zbožňujú. Dokonca niektorí si pieseň vypočuli len kvôli nemu!

Zdroj: youtube.com  |  Foto: Facebook, Instagram  |  Video: Youtube