Ďen sv. Valentína patrí všetkým zamilovaným a pri tejto príležitosti speváčka Dara Rolins odprezentovala nový videoklip k piesni Miesta, ktorú môžete nájsť na albume Etc.

Celý deň sa na instagramovom profile speváčky niesol v duchu proma na večerné vypustenie klipu. Dara Rolins opäť raz šokovala, pretože už text piesne nasvedčoval, že by sa mohlo jednať o šteklivé video. To, čo ale prišlo, až hraničí s ľahkou erotikou a asi nikto nebude namietať, že to je najerotickejší videoklip, aký doteraz Slovenka natočila. Ohlasy ľudí sa rôznia, kým niektorým sa celý počin páči a chvália ho, tak iným tento výtvor vôbec nie je po chuti. Čo si myslíte vy?

“Odpadávam akú p*rno milf hviezdu si z vás spravil Rytmus 😀 hlavne, že sledovanosť a lajky stúpajú 🙂 deťom by som už zakázal vašu tvorbu, hlavne videoklipy, pretože to je čistá uchylarčina :)”

“Ach, kdy už si konečne lidi uvědomí, že se*ualita neni sprostá, ale prirozená a krásna? kež bych taky jednou měla takový delo telo v tom veku :D…”

“Se*ualita je sice přirozená, není to nic sprostého, jak píšete, ale přesto si myslím, že je to taková intimní věc a patří do soukromí dvou milujicích se lidí a ne na veřejnost, ať už mám tělo sebevíc krásné, nehleďe na to, že když mám jednou děti, měla bych se tak chovat a brát na ně ohled, aby nemusely jednoho dne od okolí poslouchat všelijaké narážky. Pouze můj názor…”

“Wow.. :O ..mám tě strašně ráda Darinko, miluju tvoji hudbu a máš opravdu nádherné tělo, ale tohle mi příjde už moc :-/”

Dara Rolins

Nový klip Dary Rolins k piesni Miesta nájdete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram