Dara Rolins zahviezdila počas odovzdávania českého Slávika. Na pódiu sa predviedla v zlatom kostýme, ktorý jemne odhaľoval jej ženské krivky. Prítomní ľudia v publiku si na nej okamžite všimli jednu vec, vďaka čomu opäť zaplavila stránky popredných médií.

Opäť si uchmatla večer pre seba! Počas jubilejného 60. ročníka hudobných cien sa na pódiu predstavilo viacero známych tvárí. Absolútnou víťazkou sa stala Lucie Bílá, avšak highlightom večera skončila slovenská speváčka Dara Rolins.

Tá na pódiu predviedla výber svojich najznámejších pesničiek. Pôsobilo to ako príprava na jej očakávaný koncert v O2 aréne slúžiaci ako pocta k jej 50. narodeninám. Celé vystúpenie predviedla v priliehavom zlatom kostýme, v ktorom ukázala vypracované telo.

Aj vďaka odhaleným krivkám si úspešná ikona vyslúžila množstvo pochvál. České médiá ju prirovnávajú k nestarnúcej Jennifer Lopez, ktorá napriek prekonanej päťdesiatke vyzerá stále mladšie a mladšie. „To je neskutočné. Ako môže niekto tak fantasticky vo svojom veku vyzerať,“ pochválila ju i jedna z fanúšičiek. A mala pravdu, pozrite, tá žena snáď skutočne nestarne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Markiza.sk | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi, MinoKeres