Dara Rolins má síce veľa svojich fanúšikov, no ako to už pri známych osobnostiach býva, tak aj veľa neprajníkov. A práve tí teraz speváčke pekne zavarili.

[sociallocker]Fanúšikovia Rolins boli zvyknutí, že speváčka bola pravidelne činná na Instagrame a delila sa o zážitky zo svojho života. Za posledné dni sú však určite zmätení z toho, prečo sa nemôžu dostať na jej Instagram. Ten už totiž neexistuje. A nezrušila si ho sama.

Dara fanúšikom na Facebooku vysvetlila, čo sa stalo. Pozdravila špeciálne tých, ktorí sa ju márne pokúšali nájsť na Instagrame. “Áno, nie som tam. A nie zámerne, vlastným pričinením, ale vďaka aktivite nejakého “dobráka”. Hacker alebo viacerí dobrosrdeční hejteri. Sčítaním tzv. “nahlásení” sa systém zablokuje, vypnú vás a instagram team musí všetko preveriť. A tak sa čaká. A pretože to môže chvíľu trvať, ako som po dvoch dňoch čakania pochopila, rozhodla som sa založiť nový účet. Pre tých, ktorí so mnou, s nami, chcú zostať aj naďalej v kontakte! Volá sa dararolins.osobne. Je aktívny odteraz a uvidíme dokedy. Tak do toho, nájdite si ma ešte raz,” odkazuje speváčka.

Ahoj VŠETCI!!! Tu je “nová” DARA, ste tu??

Fotka uverejnená používateľom Dara Rolins (@dararolins.osobne),

Dara sa najviac bojí toho, že príde o fotografie a spomienky zo starého účtu. “Stále verím, že sa môj starý instagram vráti. Prestava, že prídem o všetky fotky, spomienky, myšlienky ma trápi možno ešte o trochu viac, než vás,” zdôverila sa Dara už na svojom novom účte.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]