Vždy usmiata a pozitívne naladená Dara Rolins patrí bez najmenších pochýb medzi jednu z našich najúspešnejších speváčok a zo svojej popularity sa teší aj v susednom Česku. Svedčí o tom i fotka, ktorú blondínka uverejnila na sociálnej sieti.

Dara sa v piatok 25. augusta zúčastnila festivalu Hradecké léto 2017 v českom Hradci Králové, kde sa na ňu prišlo pozrieť množstvo jej fanúšikov. Netajila sa skvelou atmosférou a vystúpenie si skutočne pochvaľovala slovami: “Woohooo…dúfam, že si to s nami zase niekedy zopakujete.”

Všetkých však viac zaujala fotka, ktorú pridala následnej na svoj Instagram z autogramiády. Zachytáva skutočne veľmi sympatického staršieho pána, ktorý si počkal, aby získal od Dary podpis. Tá k fotke napísala výstižné: “Keď sa mu po dvoch hodinách čakania splní sen.” Záber získal ihneď množstvo pozitívnych komentárov od ostatných speváčkiných fanúšikov. “Čo robí Dedo Mráz alias Mikuláš v lete?…no predsa chodí na koncerty Dary Rolins,” napísal vtipne jeden z nich a pridala sa aj Martina: “Tá fotka je kúzelná má v sebe čaro, je krásne vidieť ako ťa majú všetci radi.”

Mohlo by vás zaujať: Nela Pocisková zverejnila fotku so synčekom: Takýto je z Hektora už veľký chlapček!

Foto: Instagram