Dara Rolins je nielen úspešná speváčka, ale aj starostlivá matka. Aj napriek tomu, že jej pracovný program je poriadne nabitý, všetok svoj voľný čas sa snaží stráviť s dcérou Laurou, známou pod prezývkou Lola. 

Už teraz je zrejmé, že 11-ročná dcéra Lola pôjde v maminých šľapajach. Stáva sa totiž jej vernou kópiou, pričom to nie je tak dávno, čo Dara zverejnila záber, kde mladá slečna v plavkách predviedla vyšportované brucho.

Lola však opäť vzbudila záujem fanúšikov, keď sympatická blondínka zverejnila fotku, kde mohla mať jej dcérka približne štyri roky. ,,Ten čas :)… Aj veci takéhoto druhu sú zdokumentované. Lola v dobe, keď nosila domov KAŽDÉ zvieratko, ktoré jej skrížilo cestu,” okomentovala fotku usmiateho dievčatka, ktoré drží v ruke mačku.

Priaznivci obľúbenej speváčky však okamžite upozornili na Laurine vlasy, ktoré sa v tom období podobali na účes legendárneho českého hokejistu Jaromíra Jágra. ,,Ten účes na Jagra je úžasnýýý… Strašne jej pristane. Žeby bola Lola hokejová fanúšička?“ úsmevne sa pýtala jedna z komentujúcich dám.

Teraz

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi