Šoubiz Dara Rolins zverejnila záber dcérky Loly: TOTO ihneď udrie do očí!

Dara Rolins zverejnila záber dcérky Loly: TOTO ihneď udrie do očí!

Dara Rolins je nielen úspešná speváčka, ale aj starostlivá matka. Aj napriek tomu, že jej pracovný program je poriadne nabitý, všetok svoj voľný čas sa snaží stráviť s dcérou Laurou, známou pod prezývkou Lola. 

Už teraz je zrejmé, že 11-ročná dcéra Lola pôjde v maminých šľapajach. Stáva sa totiž jej vernou kópiou, pričom to nie je tak dávno, čo Dara zverejnila záber, kde mladá slečna v plavkách predviedla vyšportované brucho.

Lola však opäť vzbudila záujem fanúšikov, keď sympatická blondínka zverejnila fotku, kde mohla mať jej dcérka približne štyri roky. ,,Ten čas :)… Aj veci takéhoto druhu sú zdokumentované. Lola v dobe, keď nosila domov KAŽDÉ zvieratko, ktoré jej skrížilo cestu,” okomentovala fotku usmiateho dievčatka, ktoré drží v ruke mačku.

Priaznivci obľúbenej speváčky však okamžite upozornili na Laurine vlasy, ktoré sa v tom období podobali na účes legendárneho českého hokejistu Jaromíra Jágra. ,,Ten účes na Jagra je úžasnýýý… Strašne jej pristane. Žeby bola Lola hokejová fanúšička?“ úsmevne sa pýtala jedna z komentujúcich dám.

Teraz

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi

Exit mobile version