Len nedávno sme vás informovali o aktivite dcéry Dary Rolins na sociálnej sieti TikTok. Mladá Laura sa teší veľkej pozornosti vďaka zábavným videám, avšak zdá sa, že tentokrát to spolu s celebritnou mamičkou v očiach fanúšikov trošku prestrelili.

Najnovšie video Dary Rolins s dcérou Lolou pobúrilo ľudí. Rodinka si natočila na pohľad nevinné video s virálnym tančekom najmä z pohľadu mladšej generácie, čo by vôbec nebolo zlé. Verejnosť skôr pobúril nápis a myšlienka samotného záberu.

Na prvom obraze môžeme vidieť ikonickú speváčku označenú za „MIL*“, čo je skratka pre vyspelú ženu, s ktorou by mali muži radi pohlavný styk. Následne sa pod podobným označením „future MIL*“ objaví i 14-ročná Laura, čo mnohých poriadne pobúrilo.

„Otras,“ ohradil sa jeden z komentujúcich, pričom podobných reakcií získali dievčatá viacero. „To neviete, čo doslova znamená „mil*“ alebo prečo ste si mysleli, že je dobrý nápad niečo takéto dať verejne na sociálne siete?“ narovinu sa spýtal ďalší fanúšik.

Dara Rolins s partnerom Pavelom Nedvědom a dcérou Lolou

Na túto otázku sa rozhodla zareagovať práve Darina dcéra. „Ponauč ma, ale ja som si doteraz myslela, že to znamená attractive middle aged woman (pozn. red. atraktívna žena v strednom veku),“ ohradila sa sarkasticky. Dané video si môžte pozrieť nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Streamable.com, TikTok | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, YouTube, TikTok