Ikona slovenskej popmusic je na domácej hudobnej scéne viac ako štyridsať rokov, pričom fanúšikom doslova vyrastala pred očami. Kým v minulosti vystriedala viacero stylingov i vlasových premien, výrazným prerodom prešla aj tvár vyšportovanej blondínky. A ako sa zdá, pod nôž chirurga si ľahla opäť!

47-ročná hviezda Dara Rolins patrí k najpôvabnejším ženám šoubiznisu, a kým jej krivky aj výzor obdivujú státisíce fanyniek i mužov, ona so sebou stále nie je spokojná. Speváčka hitov Čo o mne vieš, Party DJ či Nebo peklo raj sa môže aj tesne pred päťdesiatkou chváliť postavou, ktorá vyráža dych, no napriek tomu jej vrásky na čele stále spôsoboval nos.

Dominantu tváre si pritom Dara nechala plasticky upraviť už v minulosti, kedy jej po operácii výrazne menší nos zjemnil črty. Ako sa však zdá, ani napriek tomu nebola s výsledkom celkom spokojná, v dôsledku čoho vyhľadala pomoc ďalšieho chirurga. Tentokrát kráska odišla kvôli operácii na Ukrajinu, kde pôsobí špičkový špecialista Maxim Ivanchuk, ktorého služby vyhľadáva čoraz viac celebrít.

Jednou z nich je aj samotná Dara, ktorej sa postaral o nový look, s čím sa pochválil aj na sociálnej sieti Instagram. „S tou najkrajšou a najočarujúcejšou dámou s novým nosom,“ napísal k snímke so speváčkou, pričom pripojil i záber magazínu Vogue s venovaním, kde bola na titulke. Predmetnú zmenu si však ešte skôr všimli verní fanúšikovia speváčky, ktorí jej okamžite vyčítali výrazne meniacu sa tvár.

„Si iná v tvári? Neviem čo je to za zmenu, ale nie je od prírody. Videla som ťa v televízii, ale ten výraz je iný. Stále krásna, ale predtým ti to pristalo viac. Prepáč,“ napísala jej istá Markéta, ku ktorej sa pridala i Henrieta. „Vyzerá to ako popichanie od včiel. Škoda, nič sa nemá preháňať,“ nešetrili ju ženy. Speváčka však celú situáciu vysvetlila a ako tvrdí, v tomto prípade nešlo o žiadny zásadný zákrok. Ako totiž prezradila pre denník Nový Čas, zdravotne ju trápili obe nosné dierky, ktoré si nechala približne po 10 rokoch spriechodniť a konečne môže voľne a zhlboka dýchať.

Dara s chirurgom a „novým“ nosom

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/@petkaficka, dararolins_vermi, dr.maxim_ivanchuk