Dara Rolins, slovenská speváčka, ktorá sa na verejnosti a v šoubiznise pohybuje už nejaký ten rôčik, na nás chystá niečo nové. Na sociálnej sieti upozornila fanúšikov, že sa začalo natáčanie nového videoklipu k filmu Všetko alebo nič. Samozrejmosťou je, že speváčka v ňom chce zaujať nielen spevom a námetom, no hlavne vizážou. Na tejto fotke z natáčania sme ju takmer nespoznali! 

[sociallocker]Včera bol deň D pre Daru a jej tím, spoločne odštartovali natáčanie najnovšieho videoklipu. Blonďatá speváčka nenecháva nič na náhodu a svojim fanúšikom už teraz prináša možnosť nakuknúť do zákulisia klipu. Jej natáčací deň začal v naozaj skorých hodinách, o čom takisto informovala samotná speváčka, s prísľubom, že videoklip k filmu Všetko alebo nič príde čoskoro. Spomínaný film sa má stať megahitom a bude to novinka z tvorby Evity Urbaníkovej. Na ďalšom zábere vidíme Daru v krásnom interiéri s rozpustenými a vlnitými vlasmi, čo u nej nie je veru zvykom.

No a dostávame sa k spomínanej fotografii, kde je Dara v naozaj netypickom overale. Nevieme čím to je, no my sme ju na prvý pohľad naozaj takmer nespoznali. Možno to spôsobil fakt, že Dara volí úplne iný štýl obliekania, no vo videoklipe sa snaží zaujať niečím novým. Sledovatelia jej profilu si neodpustili reakcie typu: “Luxusné pyžamo” alebo “Úplne sa tam podobáte na Madonnu” Dokonca neváhala prizvať na natáčanie hasičov, ktorí vytvorili efekt alá spev v daždi. Snáď Darinka neochorela!

 

 

 

 

Zdroj | Foto: Instagram
[/sociallocker]