Aj keď sa Dara (45) dlhú dobu snažila Rytmusa (41) po rozchode hájiť ako človeka a koniec vzťahu považovala za vzájomnú dohodu, s odstupom času vyplávali na povrch nečakané informácie. Najnovšie speváčka skoncovala s “obhajovaním” svojho bývalého a za toto ho verejne vysmiala!

Hoci bývalí partneri ohlásili pokojný rozchod po vzájomnej dohode, zdá sa, že čas neprináša viac porozumenia, ale, naopak, stále viac konfliktov. Kým sa krátko po ukončení vzťahu Dara o Rytmusovi vyjadrovala ako o kamarátovi, s ktorým nemá žiadne nedoriešené konflikty, dnes je situácia celkom iná.

Nedávno zaskočil raper, ktorý aktuálne zaplavuje Instagram fotkami s Jasminou (29), tým, že sa rozhodol zo svojho profilu zmazať väčšinu fotiek so svojou bývalkou vrátane tej, na ktorej oznámili svetu svoj nečakaný rozchod. Aj keď nevedno, či je za týmto krokom žiarlivosť Jasminy, ktorá sa už nechcela pozerať na Patrikove vyznania svojej ex, tento ťah sa doniesol aj do uší samotnej speváčky.

Dara tejto informácii sprvoti nechcela ani veriť, no napokon poslala Rytmusovi drsný odkaz a vysmiala ho pred celým národom: “Neverím. A keď je to pravda, tak si to cením,” odpovedala ironicky pre Nový Čas. “Je to gesto hodné zrelého muža,” dodáva blondínka na záver. Treba uznať, že aj keď má raper právo zdieľať na svojom profile to, čo on sám uzná za vhodné, je viac ako čudné, že sa rozhodol zmazať spoločné fotky po takej dlhej dobe od rozchodu. Dara tak ich spoločnú minulosť zjavne neriešila až do takej miery, aby sa potrebovala zbavovať starých fotiek.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram