Dara Rolins je od rozchodu s Rytmusom oficiálne single, no vo svojom živote rozhodne nie je sama. Dôkazom je aj včerajší deň sv. Valentína, ktorý strávila v dobrej spoločnosti a pochválila sa tou najkrajšou Valentínkou na svete!

Dara sa chvíľu po ukončení vzťahu vysporiadavala so zvláštnymi vyjadreniami Rytmusa, ktorý na Valentína Jasminu zahrnul darčekmi rovno do postele. Po rozchode je však speváčka opäť vo forme, hoci je oficiálne stále single. Okrem pracovnej vyťaženosti by sa tak mohlo zdať, že je kráska s dokonalými krivkami opustená, no opak je pravdou.

Dôkazom je včerajší deň sv. Valentína, ktorý blondínka prežila v dobrej spoločnosti. Ako odhalila na svojom profile, deň zaľúbených patril síce práci, no spolu s mladým mužom na fotke pracovali na novom klipe, z ktorého má Dara veľkú radosť. Ide o Adama Pavelku a kto by si brúsil zuby na to, že dvojica má spolu možno čosi viac, ostane sklamaný. Speváčka totiž rovno prezradila, že je šťastne ženatý a spoločné sú len ich videoklipy, ktoré Dare zväčša režíruje.

Najsilnejšia láska je však vždy tá k dieťaťu a Dara tak prežila krásneho Valentína spolu s dcérou Laurou. Mladá slečna si pre Daru prichystala rozkošný darček, aký zrejme pozná každá mama. Speváčka dostala roztomilú kresbu plnú srdiečok s venovaním a nechýbala ani dojatá reakcia: „A dostala som tú najkrajšiu Valentínku :),“ teší sa Rolins.

Laura si pre Daru pripravila krásnu Valentínku
Dara strávila deň zamilovaných spolu s režisérom, s ktorým tvoria nový klip

Zdroj │ Foto: Instagram