Dara Rolins ukázala svoju dcérku Lolu v plavkách na indonézskej pláži, kde si momentálne užívajú dovolenku. Ľudia začali okamžite šalieť z jediného detailu, ktorý je na zábere doslova neprehliadnuteľný…

Dara Rolins sa ako každý rok vybrala so svojou dcérkou Lolou na dovolenku na Bali, kde si užívajú slnečné lúče, pokoj a vodu. Hoci sú fanúšikovia zvyknutí na vyšportované telo speváčky, ktoré neváha predviesť v plavkách či spodnom prádle, tentokrát zaujala na prvý pohľad práve jej krásna dcérka, ktorá rastie ako z vody.

Na pláži sa dievčatám totiž podarilo stretnúť Leoša Mareša, ktorý sa s vysmiatou Lolou okamžite vyfotil. Po zverejnení záberu ale všetkým padli oči na neuveriteľnú postavu 10-ročnej slečny. Lola totiž predviedla v plavkách ešte dokonalejší “pekáč buchiet” ako jej slávna mama, ktorá sa nedávno rozohnila na adresu Rytmusa a dieťaťa.

Vyšportované brucho, za ktoré by sa nemusela hanbiť žiadna fitnesska, ale zrejme nie je výsledkom tvrdej driny v posilňovni. Ako už v minulosti Dara prezradila, jej dcéra má skvelú postavu danú geneticky a štvorčeky na bruchu sú tak darom, pre ktorý sa nemusí namakať. Fanúšikovia si tento detail okamžite všimli a pod záberom sa začali zvierať desiatky obdivných komentárov.

Lola ukázala v plavkách dokonalé brucho s kockami
Tento detail si okamžite všimli desiatky fanúšikov
Lola má dokonalé brucho ako jej mama Dara

Zdroj │ Foto: Instagram