Aj keď mnohé dámy považujú Daru Rolins za bohyňu a ikonu slovenskej popmusic či módy, aj ona je predsa len žena, ktorá si z času na čas potrebuje oddýchnuť. Zhon a neustále pracovné nasadenie sa speváčka rozhodla vypustiť relaxom s dcérkou Lolou, pričom sa pochválila aj pekelnou fotkou v plavkách.

Dara Rolins jednoznačne patrí k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu, pričom postavu blondínke závidia i o polovicu mladšie ženy. 45-ročná speváčka si tentokrát vyrazila v spoločnosti svojej najlepšej kamarátky, a zároveň dcérky Loly, pričom obe si užili ničím nerušený relax v kúpeľoch.

„Bol to rozprávkový víkend s mojou princeznou L. Podarilo sa nám zmiznúť a užiť si trochu súkromia, času, kedy sme tam len jedna pre druhú. Je to už taká tradícia. Tie naše výlety a tento hotel je náš obľúbený z mnohých dôvodov. Ale ten hlavný je Evička, pani domáca! Ďakujeme, Evi,“ nechala sa počuť oddýchnutá speváčka. Na fotkách z dokonalého relaxu pôsobia obe dievčatá mimoriadne spokojne, pričom Dariných fanúšikov upútala najmä snímka, kde má umelkyňa v zábere takmer celý dekolt. A že sa je na čo pozerať!

Vyzývavú fotku Dary Rolins si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/DaraRolins