Počas posledných dní sa stalo hlavnou témou slovenskej verejnosti práve tehotenstvo Jasminy Alagič (29) a jej partnera Rytmusa (41). Reakcia Dary (46) prišla v poriadne naštvanej verzii po jedinom komentári fanúšika.

Tehotenstvo Jasminy sa stalo už po pár hodinách témou číslo jeden, a kým niektoré tváre im okamžite zablahoželali, iní si neodpustili štipľavé reakcie. Jednou z takých boli aj slová Martina Jakubca, ktorý dvojici takto naložil.

Mnohí ale s napätím očakávali, ako po konfliktoch v poslednom období zareaguje Rytmusova bývalka Dara Rolins. Tá spočiatku zverejnila záber s dcérou Lolou, za ktorý si ale tiež zlízla aj kritiku a neskôr nevinnú fotku s bozkom v texte. Ostrá reakcia ale prišla až pred chvíľou a za všetkým je jediný komentár fanúšika na speváčkinom profile: „Dara, karma je zdarma. Mala si to vedieť skôr, že Rytmus bude chcieť mat dieťa. Už je neskoro teraz plakať,“ odkazuje kráske potom, ako napísala nevinné slová „What´s yours, will find you (Čo je tvoje, to si ťa nájde, pozn. red.)“.

Daru ale tieto slová vytočili napriek vianočnému obdobiu natoľko, že sa rozhodla zobrať tému poriadne zhurta: „Prečo máte “vy” ľudia a bulvárni novinári tú NEKONČIACU potrebu dávať každú moju myšlienku, fotku, pohľad, reakciu do súvislosti s ním?? To vás faakt nenapadlo, že jeden z dôvodov našeho rozchodu bol práve fakt, že s nim dieťa nechcem?,“ rozohnila sa Dara, ktorá tak zároveň potvrdila jednu z hlavných príčin konca sedemročného vzťahu.

Jej slová ale nepresvedčili ďalšiu fanynku, ktorá speváčke vzápätí poslala odkaz s otáznikom: „Nie som fanúšik Rytmusa a Jasminy už vôbec nie, ja len nechápem, že keď si nechcela mať dieťa s Rytmusom, lebo si pravdepodobne zistila, aký je a že ti za to nestojí, prečo si potom spomínala 8. október?… A ako vravíš, že chceš pre seba a Rytmusa šťastie a že je to uzavretá kapitola, tak prečo pripravuješ novú pesničku o rozchode s Rytmusom?“ znejú zvedavé slová, na ktoré sa možno Dara rozhodne časom tiež zareagovať. Nateraz je však jasné, že to bol práve chýbajúci spoločný potomok, ktorý sa stal problémom kedysi zaľúbenej dvojice.

Fanúšik sa obul do Dary po jej najnovšom statuse
Speváčka ale poriadne vypenila a prezradila, že s Rytmusom dieťa nechcela
Na to sa ozvala ďalšia fanynka s ďalšími otázkami
Dara vypenila na tému Rytmusa a dieťaťa
Rytmus s Jasminou prežívajú najkrajšie obdobie v živote

Zdroj │ Foto: Instagram, TV Markíza