Od rozchodu Dary (45) a Rytmusa (41) už uplynulo približne trištvrte roka, no dvojica si neprestáva posielať cez médiá odkazy. Práve dnes by oslávili svoje 8. výročie a Dara všetkých odrovnala odkazom, ktorý nik nečakal.

Rytmus len nedávno prezradil, že sa s popovou speváčkou rozišiel už v januári tohoto roka a krátko na to sa dal dokopy so svojou najväčšou láskou v živote, Jasminou. Napriek tomu ale rozruch okolo dvojice neutícha a odkazy cez médiá a sociálne siete pokračujú. Naposledy Rytmus šokoval tým, keď si zo svojho YouTube kanálu vymazal pesničku 8. október, ktorá bola doslova ódou na ich lásku a zoznámenie a všetko zaklincoval drsným vyjadrením o vymazaní na sociálnej sieti.

Dary sa tento krok, pochopiteľne, dotkol a nechápala jeho nečakané stiahnutie songu z očí verejnosti. Aj napriek tomu, že Patrik je po boku Jasminy ako vymenený a zdá sa, že za blondínkou sa snaží páliť mosty aj mesiace po rozchode, Dara na rapera nezanevrela a v dnešný deň, kedy by oslávili 8. výročie vzťahu, venovala Patrikovi romantický odkaz s fotkou, z ktorej je jasné, že ona tých sedem spoločných rokov nemieni hodiť za hlavu a vymazať zo života.

8. október bol, JE a vždy aj bude:) A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na ten pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať. To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne dalším dôkazom, jak veľmi sú ľudia odlišní už v tých základných, životných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz:), pretože 8. október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže som tým pádom JEDINÁ, kto si môže eventuélne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe – lebo KAŽDÝ vzťah má “svoju dobu”- to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. OKTÓBER,” zakončuje nečakané slová na adresu bývalého, z ktorých je zrejmé, že Dara si na rozdiel od Rytmusa chce tento dátum pamätať.

Dara na 8. výročie zverejnila zamilovanú fotku s Rytmusom
Okrem toho sa vyznala, že ona na 8. október nikdy nezabudne
Rytmus si užíva s Jasminou na novom dome

Zdroj │ Foto: Instagram