Dara Rolins vydala pred pár hodinami nový videoklip ku piesni „Od zajtra“ zo svojho albumu ETC. V smutnom videu odhaľuje bolesť, krutosť a strach mnohých žien. Po zhliadnutí emotívnych záberov budete mať slzy na krajíčku.

Dara, ktorá patrí už viac ako štyri desaťročia na výslnie slovenskej hudobnej scény, poriadne prekvapila. Jej videoklipy sú v drvivej väčšine plné vášne, krásy, dobrej nálady a zvodných kriviek. O to nečakanejší je nový videoklip ku skladbe „Od zajtra“ z albumu ETC.

V smutnej skladbe sa popová ikona venuje veľkému problému mnohých žien a tým je domáce násilie či odchod partnera od rodiny, ktorú si neváži: „Sľúb mi, že žiadny muž nezničí tvoju podstatu už. Poď a skús vecmi pohnúť,“ vyzýva speváčka, ktorá si nedávno zlízla kritiku kvôli svojej dcére Lole.

Videoklip je plný bolesti, pričom v ňom nechýbajú slzy či silné emócie. Samotná Dara pripojila k svojej novinke aj pár slov: „Ďalší videoklip z albumu ETC je na svete. Tentokrát na pesničku OD ZAJTRA. Aj ona má pre mňa hlbší význam… V tomto prípade je to ako keď zatnete do niečoho tuhého. Na téme “domáce násilie” nie je totiž nič pekného. Napriek tomu som o ňom chcela hovoriť. Upozorniť, zviditeľniť jeho rozsah, následky… Krutosť, ktorá je v niektorých ľuďoch, na druhej strane bezradnosť a utrpenie tých druhých… Zaslúžia si našu pozornosť aj empatiu! Ďakujem, že som súčasťou kampane, ktorá má v popise a v pláne otvoriť oči aj srdcia a ponúknuť riešenie a pomoc ľuďom, ktorí sa stali obeťami domáceho násilia,“ napísala na sociálnej sieti. Nový videoklip si môžete pozrieť vo videu nižšie. 

Zdroj │ Foto: YouTube/Dara Rolins, Instagram/dararolins_vermi