Dara Rolins je v našich šoubizových vodách známa ako odvážna žena, ktorá šatníkom ani zábermi rozhodne nepatrí medzi hanblivky. Po poslednej fotke z Veľkej noci jej ale fanúšikovia poriadne naložili!

Dara má napriek tomu, že 40-ke dávno odzvonilo, ukážkovú postavičku a tvár, akou sa obvykle pýšia skôr tridsiatničky. Za všetkým je ale kopec odriekania pri stravovaní, ako aj drina v posilňovni. Speváčka si ale môže povedať, že jej námaha stojí za to a výsledky práce sa nehanbí pravidelne ukazovať aj svojim fanúšikom, pričom nedávno šokovala odvážnym záberom s holými prsiami.

Fanúšikovia sú obvykle z Dariných príspevkov nadšení, no občas sa stane, že blondínkine zábery poburujú. To je aj prípad najnovšieho veľkonočného fotenia, s ktorým sa kráska pochválila na Instagrame. V úsporných plavkách odhalila síce len bruško, no na hlavu si Dara natiahla latexovú masku zajačích uší a outfit pôsobil poriadne provokačne.

Svoje si o tomto Darinom počine pomysleli viacerí komentujúci, ktorí speváčku zvozili: “Dari, mala som ťa rada… Ale v tvojom veku by si už mohla mať okrem tela aj rozum,” napísala Dare. Kritikov sa však našlo viacero: “Tieto výkriky do tmy, márne volanie po časoch pred 20-timi rokmi. Snaha o nájdenie sebalásky cez polonahé fotky na nete je hodné 18-ročnej tínedžerky, ktorá sa hľadá a nie matky s deckom,” naložila jej ďalšia, po ktorej sa ozvala žena s jasným odkazom: “Pekná postava sa dá aj vkusnejšie prezentovať.”

Fotku, za ktorú fanúšikovia Daru skritizovali, môžete vidieť <<< TU <<<

Zdroj │ Foto: Instagram