Dara Rolins je nielen úspešná speváčka, ale aj starostlivá matka. Aj napriek tomu, že jej pracovný program je poriadne nabitý, všetok svoj voľný čas sa snaží stráviť so svojou dcérou Laurou, známou pod prezývkou Lola. Ani teraz to nebolo inak.

Už teraz je zrejmé, že desaťročná dcéra Lola pôjde v maminých šľapajach. Stáva sa jej vernou kópiou, pričom to nie je tak dávno, čo Dara zverejnila záber, kde mladá slečna v plavkách predviedla vyšportované brucho. Ako už v minulosti speváčka prezradila, jej dcéra má skvelú postavu danú geneticky a ,,pekáč buchiet“ je tak darom, pre ktorý sa nemusí namakať.

Lola však opäť vzbudila záujem fanúšikov, keď sympatická blondínka zverejnila fotku z ich spoločného výletu. ,,Byť bez vody nikomu nesvedčí, takže hurá do plaviek,“ napísala k spoločným fotkám Dara. Ľuďom však hneď udrelo do očí, aké dlhé nohy má školáčka. ,,Mám ten pocit, že Lauris šliape na päty Sklenaříkovej a vyfúkne jej rekord najdlhších nôh! Neskutočne dlhé!” napísala jedna z komentujúcich dám. Väčšina speváčkiných priaznivcov sa zhodla, že Lola by pokojne mohla byť úspešnou modelkou.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi