Uplynulý piatok sa stal najdôležitejším dňom v životoch Patrika “Rytmusa” Vrbovského a jeho manželky Jasminy Alagič. Raper a moderátorka sa stali po deviatich mesiacoch sladkého očakávania rodičmi synčeka Sanela, ktorého bezprostredne po pôrode predstavili aj svojim fanúšikom.

Rytmus a Jasmina žijú v poslednom období doslova ako v rozprávke. Potom, čo dvojica svetu na Vianoce oznámila, že moderátorka nosí pod srdcom bábätko, si povedala svoje životné “áno” na zámku v Pezinku. Manželia Vrbovskí si však svoje najväčšie životné šťastie užívajú až v týchto chvíľach, kedy sa z nich stala trojčlenná rodina. Jasmina totiž iba pred pár hodinami porodila svojho prvorodeného synčeka Sanela.

Chlapček mal prísť na svet v súkromnom sanatóriu vo vilovej štvrti v Bratislave, kde moderátorka na poludnie absolvovala cisársky rez. Dojatí rodičia následne predstavili svetu svoj najcennejší poklad, pričom Rytmus neskrýval dojatie ani po opustení nemocnice. V čase, kedy sa vracal späť za svojou manželkou a synom Sanelom, ho fotograf portálu Topky.sk zachytil s veľkou kyticou žlto-bielych ruží. Šťastnej rodinke ešte raz blahoželáme!

Rytmusa s kyticou pre Jasminu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Instagram/Jasmina_Alagic, RytmusKing