Bývalý priateľ Dary Rolins je síce aktívny športovec, no tentokrát sa mu zdravý životný štýl nevyplatil. Skončil totiž v nemocnici, kde mu lekári zistili dve zlomené rebrá. Aby toho nebolo málo, musí aj naďalej pracovať.

Sagvan Tofi, bývalý priateľ Dary Rolins aj Simony Krainovej, má poriadnu smolu. Keďže je zanietený športovec, občas u neho príde aj k nepríjemnému zraneniu. Inak tomu nebolo ani na nedávnom hokejovom tréningu, kedy nabúral vo veľkej rýchlosti do mantinelu.

Herec a producent skončil nehybne ležať na ľade a ledva lapal dych: „Nikdy som netušil, že je takáto bolesť sa len nadýchnuť, nieto sa ešte smiať,“ uviedol pre český Expres so slovami, že musel skončiť v nemocnici.

Lekári potvrdili, že má dve zlomené rebrá a množstvo pomliaženín. Sagvan ale musí napriek nepekným zraneniam naďalej zarezávať v práci. Konal sa totiž konkurz do muzikálu Děti ráje, kde hľadali talentovaných chlapčekov okolo siedmich rokov. Už deň po úraze tak musel zaťať zuby. Keďže ale mohol pri práci sedieť, všetko s prehľadom zvládol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Instagram/sagvantofi, YouTube/Show Jana Krause