Slovenská superstar Dara Rolins (48) má za sebou viacero vzťahov, avšak s Matějom Homolom (49) ju spája viac než len spoločná minulosť. Práve českému hudobníkovi totiž priviedla na svet dcéru Lauru, ktorá nedávno oslávila už štrnásť rokov.

Speváčka a módna ikona Dara Rolins mala počas svojho života viacerých partnerov, pričom aktuálne priznala vzťah s futbalistom Pavlom Nedvědom (49). Po boku sympatického športovca hudobníčka doslova žiari, kým rozumieť si má aj s jej expartnerom Matějom Homolom. S tým sa slovenská hviezda rozišla už pred dvanástimi rokmi, no stále ostali priateľmi a dopĺňajú sa pri výchove spoločnej dcérky Laury.

Hovorí o tom aj hudobníkov nový príspevok na sociálnej sieti, kde zhodnotil prvé stretnutie s priateľom svojej ex. “Nový partner Dary a parťák dcéry Laury Pavel Nedvěd je skutočne sympaťák a bolo mi cťou sa s ním zoznámiť,” napísal obdivuhodne Matěj, pričom vyzdvihol aj jeho športové kvality a skutočnosť, že fantasticky reprezentuje vo svete Česku republiku. Tomu sa hovorí vyrovnané vzťahy a myslenie aj po rozchode!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/matejhomola, dararolins_vermi