V sobotu (28. januára) hostila pražská O2 Aréna jednu z najväčších hviezd domácej popmusic, speváčku Daru Rolins. 50-ročná blondínka tu odpálila absolútne jedinečnú šou, pričom okrem iných privítala na pódiu aj svojich kolegov, či dokonca expartnera!

Dara Rolins v uplynulých hodinách odpálila megakoncert pri príležitosti svojich 50. narodenín. Pred vypredanú O2 Arénu sa ikonická blondínka postavila aj po boku niekoľkých kolegov, ako Monika Bagárová, Anita Soul, Tina, Dan Bárta, no tiež rapera Rytmus. Za hosťami však nestarnúca interpretka nemusela chodiť ďaleko a premiéru na pódiu si vyskúšala dokonca i jej dcéra Laura Homolová.

14-ročná tínedžerka sa vôbec po prvýkrát postavila na pódium s mikrofónom, kým prekonať trému musela priamo pred vypredanou O2 Arénou! Laura sa však nenechala zahanbiť a vystúpenie zvládla ako ostrieľaná profesionálka. Na veľké prekvapenie fanúšikov Lola predviedla jedinečný spevácky talent, pričom s mamou zaspievala celkovo dve skladby. Podobne priaznivcov nedávno očarila aj Jennifer Lopez, ktorá počas Super Bowlu zaspievala publiku i so svojou dcérou Emme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/dararolinns_vermi