Speváčka sa v poslednom období poriadne zmenila. Vplyv jej partnera Rytmusa sa asi prejavil a Dara si osvojila najmä jeho slovník plný vulgarizmov.

[sociallocker]Dara Rolins sa nehanbí používať vulgarizmy ani pri bežných činnostiach, ktoré všetci dobre poznáme. To, že bude musieť o pár týždňov vstávať o šiestej ju rozčúlilo natoľko, že začala nadávať. “Dnes mi zazvonil budík o deviatej a vôbec sa mi to nepáčilo. Ma j*bne, keď za pár týždňov zazvoní zas o tej šiestej,” perlila Rolins. Práve kvôli vulgarizmom sa spustila ohnivá diskusia. Niektorí na tom nevideli nič zlé a s takouto slovnou zásobou sa k Dare radi pridali, iní si myslia, že sa takéto správanie nehodí ku matke a Dara by sa mala krotiť.

Niektorí fanúšikovia sa ku Dare so slovníkom pridali

Rolins sa preto rozhodla reagovať. “Nadávam. A občas aj pijem. Hovorím to, čo si myslím na plnú hubu, rada provokujem pokrytcov, lebo normálny človek nehodnotí ľudí podľa slov, ale činov. Mne osobne je naopak extrémne sympatická každá emócia v ľudskom prejave,” vyznala sa speváčka. Nechápe prečo niekto hodnotí mieru intelektu a životnej
úrovne podľa nadávky, ktorá vraj občas každému vyletí z pusy.

Okrem používania vulgarizmov speváčka prekvapila aj fotografiou, na ktorej pózuje v poli. Rolins síce pristane čokoľvek, tento kúsok spolu s okolím a tým ako sa Dara postavila náramne pripomína strašiaka do maku.

Na ceste domov? #becauseimhappy @smiley #smileycollection @sugarbirdofficial sugarbirfashion.com

Fotka uverejnená používateľom Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Zdroj/Foto: Instagram[/sociallocker]