Je tomu len zopár dní, čo sa z krásnej herečky a speváčky Dáši Šarköziovej stala šťastná mamička rozkošného synčeka, ktorý dostal údajne meno Manolo. Spolu s partnerom Tonym Poruchom síce zažili chvíle plné strachu, no zdá sa, že dnes sú už zdravotné problémy čerstvej maminy, našťastie, zažehnané.

Nie je tomu ani mesiac, čo sa bývalá hviezda šou Mr. Bombastic či favoritka súťaže X Factor stala po prvýkrát mamičkou. Herečka a speváčka si však napriek nekonečnému šťastiu prešla aj poriadne trpkým obdobím, kedy ju zasiahli zdravotné komplikácie. Po 12-hodinovom pôrode, ktorý ju mimoriadne vyčerpal, si musela prejsť ďalšou skúškou. Po prepustení z nemocnice ju totiž zasiahli komplikácie, kedy bolo zistené, že sa u nej prejavila alergia na šicí materiál, čo spôsobilo otvorenie celej popôrodnej rany a následne tretie zošívanie.

Mamba vtedy prejavila nekonečnú vďaku svojmu partnerovi Tonymu Poruchovi, ktorý sa o ňu i jej synčeka stará od prvého dňa. „Ešteže máme toho najlepšieho tatina na svete, ktorý sa o neho stará od prvého dňa, čo sme doma- keďže ja som bola totálne nevládna. Kŕmi, prebaľuje, kupká, ja mu prakticky len trocha vypomáham. Nemohla som si želať lepšieho muža, väčšiu oporu,” napísala vďačná a dojatá mamina Dáša.

Ako sa však zdá, dnes je krásna brunetka z najhoršieho vonku a na sociálnej sieti Instagram sa pochválila skutočne štýlovou snímkou. Len pár dní po pôrode totiž vyzerá doslova fantasticky a rozhodne nebadať, že by ju trápili akékoľvek bolesti či komplikácie. Keďže už mi je trošku lepšie a konečne začínam byť mobilnejšia, užívame si naše prvé kratunké (zatiaľ párminútové) prechádzky,“ napísala na Instagram hriešna mamina. A že vyzerá perfektne rozhodne nemôžete poprieť!

Zdroj: Instagram/ MambaDasha