Adela Banášová a jej snúbenec Viktor Vincze sa museli zmieriť s iným scenárom ich svadby. Pôvodne sa mala udalosť roka konať na východe, na nakoniec si zaľúbenci povedia svoje ÁNO neďaleko Bratislavy.

Snúbenci sa zmierili s plánom B pri organizovaní svadby. No určite nemusia byť smutní z náhradného plánu, keďže našli romantické miesto pre ich výnimočný deň. Svadba sa bude konať 10. júna a prebehne v kaštieli z 18. storočia v Tomášove.

Kaštieľ je pre celebrity veľmi obľúbený, keďže na tomto mieste mali svadbu aj brat Nely Pociskovej, speváčka Martina Schindlerová, moderátor Jopo a ďalší. „Adela a Viktor budú mať svadbu v kaštieli v Tomášove. Zaujímavé však je, že priestory na takéto udalosti si musia ľudia na tomto mieste rezervovať aj rok dopredu, keďže piatky a soboty sú tu vždy beznádejne obsadené. No zdá sa, že Adela problém rezervovať si sobotu v lukratívny júnový dátum vôbec nemala,“ povedal blízky zdroj z Adelinho okolia pre plusku.sk.

Svadba by sa mala niesť v kruhu najbližšej rodiny a priateľov. No vyzerá to tak, že pôjde o luxusnú svadbu s mnohými pozvanými hosťami, keďže kapacita kaštieľa je okolo 350 ľudí.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: facebook.com