Farma 8 je na svojom úplnom konci a o víťazovi je už definitívne rozhodnuté. Po napínavom nedeľnom súboji si rozprávkovú výhru 75 000 eur domov odnesie pracovitý Miro Povec, ktorý nad Davidom Buškom zvíťazil 3:1.

Po finále sa na sociálnej sieti k celému nedeľňajšiemu výsledku vyjadrila aj farmárska dvojica David a Lula, ktorí sa prostredníctvom statusu zverili so svojimi pocitmi pred fanúšikmi. Kým David sa poďakoval všetkým, čo mu držali palce a opäť vyznal lásku Lule, ona si naopak opäť neodpustila drsné slová venované neprajníkom. 

“Hoci som dnešné finále prehral, no aj tak ma v živote stretla tá najväčšia výhra a tou je, ako už všetci viete- srdca môjho šampión Lula. Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli, nielen v tomto okamihu, ale aj po cely čas. Ďakujem tým, čo poslali pre mňa SMS a samozrejme, ďakujem tým, ktorí nám držia palce spolu s mojou láskou. Jeden príbeh skončil (Farma 8) no predomnou je nová cesta a tou sa teraz vyberiem DAVID+LULA=❤️,” znelo Davidove úprimné vyjadrenie, ktoré si vyslúžilo samé pozitívne reakcie.

“Milujem svojho šikovného chlapčeka a ďakujem všetkým, ktorí ho podržali a priali. Veľmi si to vážim, je to neskutočný počet ľudí a touto cestou ešte raz veľké VĎAKA,” začala svoj status Lula, ktorý pôsobil viac než pozitívne i napriek Dávidovej prehre, no následne si neodpustila aj pár štipľavých poznámok. “A jediná jedna vec, pre ktorú som rada, že nevyhral je, že konečne zavriem hejterom papule a nechajú nás na pokoji. Ťažko sa spáva, že láska nie je pre peniaze, čo? Kedy ho nechám teraz? Už máte nejaké body ukončenia nášho vzťahu? Vaše drbnuté prognózy “konca sveta”, ktoré ako vždy, nikdy nevyjdú?”

Foto: Instagram