David a Victoria Beckhamovci sa vždy javili ako dokonalý pár, ktorý je spolu už 18 rokov a vychovávajú štyri deti. No zdá sa, že rodinnej idylke by mohlo odzvoniť.

Vo vlnách šoubiznisu sa najnovšie špekuluje o tom, že by si obľúbený futbalista a módna návrhárka mali dať zbohom. Túto informáciu priniesol magazín Star.

Problém uveriť tejto nečakanej informácii spôsobuje fakt, že si manželia 30. januára obnovili manželské sľuby. Toto prezradil samotný David pre BBC Radio 4, podľa HollywoodLife.com. Lenže ďalší háčik je vraj v tom, že o tom neexistuje žiadna fotografia, a pritom obaja sú veľmi aktívni na sociálnych sieťach. Magazín ďalej tvrdí, že si Victoria dala dokonca odstrániť niektoré tetovania, súvisiace s Davidom.

Samotná Victoria však pred pár dňami zverejnila fotografiu svojho manžela so synom Brooklynom. Pri nej píše: “Zábavná noc s mojimi obľúbenými chlapcami. Milujem vás @davidbeckham @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham.

Možno sa onedlho ukáže, kde je skutočná pravda a či to nie je len ďalšia novinárska kačica.

Fun night out last night with my favorite boys x I love u @davidbeckham @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham X VB ?

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Zdroj: Star, Instagram | Foto: Tumblr, Instagram