Hviezda Davida Hartla podľa všetkého vyletí v najbližších mesiacoch poriadne nahor. Po víťazstve v Tvojej tvári má, zdá sa, všetky dvere do šoubiznisu otvorené. Od televízie Markíza dostal sympatický mladík už niekoľko zaujímavých pracovných ponúk.

Krok Davida Hartla zúčastniť sa zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome bol veľmi správny. Mladý a talentovaný herec predviedol počas jednotlivých kôl nielen herecké, ale aj spevácke a pohybové nadanie. Napokon sa potom, ako stvárnil Freddyho Mercuryho, stal zaslúžene absolútnym víťazom súťaže, pričom za sebou na druhom mieste zanechal skvelú Nelu Pociskovú.

Vychádzajúcej hviezde, ktorá sa objavila vo filme Trhlina, sú tak dvere šoubiznisu otvorené dokorán. Svedčia o tom aj Davidové slová o nových ponukách, ktoré sa mu od televízie Markíza hrnú k nohám: “Počul som aj ja, že všetko smeruje k tomu, že tá spolupráca s Markízou bude naďalej. Budem hosťom v Dobre vedieť! a Chart Show, na to sa veľmi teším. A také dlhodobejšie projekty sa pripravujú, ale to by som ešte nemal hovoriť,“ dodal tajnostkársky pre Nový Čas.

Okrem obľúbených markizáckych relácií plánuje rodinná televízia aj iné spoločné projekty. O aké presne ide, sa však nateraz nepodarilo zistiť a bobríka mlčanlivosti zatiaľ drží aj PR manažérka Alexandra Hrušková. Na to, v akej relácií či šou sa napokon fešný mladík objaví, si tak budeme musieť ešte chvíľku počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/david.hartl.93, tvojatvarzniepovedome