Minh Nguyen Anh bol jednou z najvýraznejších osobností na Farme 14, dokonca sa ukázalo, že bol tajne zamilovaný do Tamása Kassaia. Jeho city k exfarmárovi sú však minulosťou, keďže našiel šťastie v náručí známeho slovenského speváka. Namiesto svojej hudby sa však zviditeľnil niekoľkými škandálmi.

Začiatkom januára sa na verejnosti prevalil vzťah vietnamského farmára Minha a kontroverzného hudobníka Davida Keya. Zoznámili sa vďaka spoločným priateľom a hneď si padli do oka. Dvojica však musí čeliť veľkému problému, ktorý im robí na čele vrásky. Dôvodom je fanúšik speváka, s ktorým sa zoznámil ešte v časoch, keď býval s exmodelkou Miroslavou Fabušovou. Neskôr s ňou mal konflikt, pri ktorom musela zasahovať polícia, pričom údajne čakali vytúžené bábätko.

V období, keď spolu ešte vychádzali, sa mali osobne stretnúť s priaznivcom Keya a nechali sa pozvať aj na večeru. Od tohto momentu mal tzv. stalker prenasledovať mladíka na každom kroku. Mal sa mu nabúrať do oficiálnych účtov na sociálnej sieti, a dokonca jeho i Minha sledoval, keď išli na finále Farmy 14. Mnohí svedkovia videli, ako fanatik napadol Davida Keya, pričom mu ukradol doklady.

26-ročný spevák sa mal už obrátiť aj na políciu. Exfarmár z Vietnamu priznal, že zo začiatku žiarlil a s partnerom sa neraz kvôli fanúšikovi hádajú. Veľmi rýchlo však zistil, že situácia je vážna. Neznámy muž má pravidelne stáť pred ich bydliskom: ,,Včera sme to tak riešili, že normálne máme obavy… Že si zabezpečíme nejakú plynovú zbraň. Teraz bez srandy, lebo deje sa naozaj čokoľvek v dnešnej dobe a je to veľmi… Fakt je to veľmi vážne,“ otvorene povedal známy blondiak pre Nový Čas. Nedávno sa taktiež dozvedel, že prenasledovateľ má mať izbu polepenú jeho fotkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/davidkeyofficial, YT/TV Markíza