V šou Bez servítky to tento týždeň poriadne vrie a o drámu nie je rozhodne núdza. V stredu však boli diváci aj svedkami ťažkých chvíľ speváka Davida Keya, ktorému prišlo pri stole náhle zle. 

U stredajšieho hostiteľa Giuseppeho idylická atmosféra absolútne nevládla a nevylepšil ju ani svojimi jedlami. Na urážky a ostré výmeny názorov si už diváci zvykli. To, čo však určite nikto nečakal, bolo skolabovanie súťažiaceho Bez servítky Davida Keya, ktorý sa musel ísť upokojiť do kúpeľne.

David Key o svojom honorári v Bez servítky! Koľko dostal?

Súperka Adriana sa za Keyom išla pozrieť a priniesť mu pohár vody. ,,Stáva sa mi to posledný mesiac. Naposledy sa mi to stalo na dovolenke, kde ma museli hospitalizovať. Môžem si za to sám, je to moja minulosť, ktorá bola trošku búrlivá a teraz si nesiem následky. Z ničoho nič na vás príde, že sa vám ťažko dýcha a absolútne vaše telo kolabuje,” opísal na kameru svoj zdravotný stav David a priznal, že bojuje s tetaniou.

Doposiaľ kontroverzný influencer vzbudzoval u ľudí každým svojím krokom samé negatívne reakcie, teraz sa ale karta otočila. Mnohí by možno čakali, že prídu obvinenia, ako napríklad, že hral divadlo či nasledoval scenár. To sa však nestalo, viacerí diváci sa do jeho nepriaznivého stavu dokázali vžiť.

,,Aj ja ju mám a je to veľmi ťažké, úplne ho chápem, mávam to isté,” napísala k videu na Instagrame Lenka. ,,Poznám to, mal som to, keď som bol mladší,” uviedol Patres. ,,Mám to isté, chápem ho. Je to strašný stav,” pridala sa ďalšia fanúšička relácie. ,,Tiež mám panickú poruchu, neprajem to ani nepriateľovi,” zdôverila sa aj Katka. Vyzerá to tak, že David prežíval pred kamerami skutočne veľké trápenie, aké si väčšina z nás nevie ani predstaviť.

Zdroj/Foto: Instagram/tvjoj