Exfarmári Lula a Dávid poriadne prekvapili svojou novou otvorenou spoveďou. Úprimne odpovedali na otázky, ktoré zaujímajú ich fanúšikov. Prezradili dokonca i to, či spolu plánujú založiť rodinu. Bolo však i mnoho vecí, ktoré jeden na druhom neznášajú. 

Lula s Dávidom natočili ďalšie spoločné video. Rozhodli sa v ňom zodpovedať otázky ich fanúšikov a tie boli naozaj rôzne. “Či bude dieťa? Bude určite, v budúcnosti,” hovorí Lula. “Bude, Dávidko hádam pomiesi,” doplnil ju svojráznym vyjadrovaním Buška. Pre dievčatko by mala Lula dokonca vymyslené už aj meno, mala by to byť Olívia. Dvojica stihla už aj spoločné bývanie, Dávid sa presťahoval z Námestova do Považskej Bystrice, kde si párik prenajal spoločné bývanie. Tvrdia však, že tam nechcú zostať na stálo.

 

I keď sú do seba zamilovaní až po uši, ako v každom vzťahu, i oni majú vlastnosti, ktoré jeden na druhom nemajú radi. “Dávid je strašne žiarlivý človek. Je strašne urážlivý ako malé decko. A vie ma veľakrát do nepríčetnosi vytočiť,” tvrdí Lula na adresu svojej polovičky. Dávid hovorí, že rovnako na Lule neznáša jej žiarlivosť. “Je veľmi, ale veľmi žiarlivá. Brutálne žiarlivá,” hovorí presvedčivo Buška. Okrem toho na nej nemá rád i to, že je vraj veľmi zbrklá a veci nedoťahuje do konca.

Takže som skončil,” zakončil Buška vymenovávanie jej negatívnych vlastností. “Aj ja s  tebou sa mi zdá,” odvrkla mu nahnevaná Lula. Aj napriek tomu však dvojica pôsobí zaľúbene alebo sa aspoň o to snažia. Počas celého videa sa totiž v pravidelných intervaloch neváhali bozkávať pred svojimi fanúšikmi.

Celé video Luly a Dávidami s odpoveďami na otázky fanúšikov

Zdroj: Youtube | Video: Youtube | Foto: Youtube, Instagram