Farmársky pár tentokrát prekvapil nejedného fanúšika. Ich vzťah by sme mohli rátať na týždne a aj napriek tomu, že fáma o zasnúbení sa riešila pred nedávnom, až teraz sa neuveriteľné stalo skutočnosťou. Dávid zariskoval a požiadal o ruku svoju milovanú farmárku.

Veľké množstvo divákov či fanúšikov neverilo, že by vzťah exfarmárov vydržal. Dokonca niektorí uzatvárali stávku, kedy ich vzťah stroskotá. No Dávid Buška sa rozhodol pre ďalší krok a keďže chcel, aby bola žiadosť o ruku nezabudnuteľná, svoju priateľku zobral na Farmu, tam kde sa to všetko začalo.

Lula údajne o ničom nevedela a predpokladala, že idú navštíviť miesto, ktoré niekoľko mesiacov považovali za domov. No pri mieste, kde kedysi stála socha sv. Augustína sa Dávid vyslovil. Šokovaná tmavovláska okamžite pritakala a šťastie z nej len tak srší. ,,On ma naozaj požiadal o ruku. Nemôžem ešte teraz uveriť! Milujem Ťa,“ takto oznámila svoje zasnúbenie na sociálnej sieti, kde pridala fotku svojej ruky, na ktorej sa ligoce zásnubný prsteň.

Zdroj | Foto:  Instagram