Reality šou Farma sa blíži ku koncu a farmári, ktorí sú ešte v hre majú poriadnu motiváciu vyhrať. Predsa len 75 000 eur sa nevidí len tak. Kým je Miro už vo finále, nad ďalšími troma súťažiacimi visí otáznik. K výberu druhého finalistu dopomáha aj hospodár Martin. Pripravil si úlohy, ktoré potvrdia ich schopnosti v oblasti mlynárstva a farmárčenia. Ako im to teda išlo?

Hospodár Martin rád prekvapuje a tak sa stalo aj teraz, keď sa na začiatku týždňa objavil s cieľom mlieť múku, pričom si chcel overiť znalosti farmárov, ktorí sú v hre. Ich zdatnosti boli takmer rovnaké, aj keď Lula bola presvedčená, že Dávidovi to išlo najlepšie.

No týmto sa týždeň plný úloh iba začal. Každý farmár musel vyrobiť vhodnú misku, kde by presne sedela hrudka syra, ktorú taktiež musel vyrobiť. No kým Lucia a Vlaďka pilne pracovali na úlohe, Dávid sa utiahol do lesa po hádke s Lulou, kde sa musel vyplakať. Jeho rýchlo vyrobený syr mal tak veľké nedostatky.

Posledná úloha sa týkala pečenia. Každý farmár si vybral jedného z exfarmárov, ktorý mu pomohol pri príprave chleba, rožkov či koláčov. Lucia pracovala s Nikom, Vlaďka s Jankou a Dávid so Zuzanou. No kým sa Zuzana snažila upiecť čo najlepšie výrobky, Dávid často odskakoval k Lule, ktorú objímal a zisťoval, čo robí a pod. Niekoľkokrát bolo dokonca počuť ako nahnevaná ex-farmárka kričí na potenciálneho finalistu, aby začal bojovať.

Ex-farmári sa zhodujú v tom, že Dávid stratil motiváciu a na výhru kašle. Jeho prioritou sa stala Lula, ktorá mu už teraz robí vrásky na čele. Je evidentné, že Lule ide o výhru omnoho viac ako Dávidovi. Dokonca sa Marcel a Janko vyjadrili, že za to, čo predviedol za posledný týždeň si finále nezaslúži.

Zdroj | Foto: facebook.com